آشنایی ما با شما از چه زمانی شروع شد؟

گروه هبلکس بردیا از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است.

بیایید با هم در پروژه جدید خود کار کنیم!

شروع فعالیت در زمینه بلوک هبلکس

در سال ۱۳۹۵ با شروع فعالیت های اجرایی در زمینه هبلکس، با بلوک های هبلکس کارخانه های مختلف ایران آشنا شدم. در سال ۱۳۹۷ با شروع تولید چسب بلوک و همکاری با نمایندگی های محترم کارخانه های بلوک سبک اتوکلاوی از جمله کارخانجات بنای سبک آستان قدس رضوی در شهر ورامین، کارخانه بلوک سبک کیمیای بهروزی در شهر قم، کارخانه بلوک سبک ایساتیس پویا در یزد، کارخانه بلوک سبک ایساتکس یزد، کارخانه ایربتن یزد، کارخانه اردکان هبلکس، کارخانه بلوک سبک سپند در رباط کریم، کارخانه آذر ساروج سبلان در اردبیل، کارخانه نوبهار در شهر مرند، کارخانه آران لکس در شهر تبریز، کارخانه سبک سازان شرق در بجنورد و کارخانه های دیگر در سراسر ایران، با انواع بلوک آشنایی کامل دارم. و از سال ۱۳۹۸ با توجه به نیاز مشتریان عزیز و اینکه بلوک هبلکس نقش مکمل را در رابطه با چسب هبلکس که در حال تولید آن هستم بازی می کند، در کنار تولید و فروش چسب هبلکس، شروع به فروش مستقیم بلوک هبلکس نیز کرده ام.

شروع فعالیت در زمینه چسب بلوک

در سال ۱۳۹۵ با شروع فعالیت در زمینه مهندسی اجرای هبلکس و کار با چسب هبلکس، با تحقیق و تفحص در مورد این چسب و مصالح مورد نیاز مرغوب و بدست آوردن فرمولاسیون جدید، بعد از ۲ سال در سال ۹۷ شروع به تولید چسب هبکس کردم. تا امروز که با توجه به آشنایی با نحوه اجرای هبلکس و چگونگی یک چسب هبلکس مرغوب و مطلوب که در حین کار با خیالی آسوده از آن استفاده کرد و با توجه به نیاز مشتری و همچنین آب و هوای مناطق مختلف ایران، موفق به تولید چسبی عالی هم از نظر استحکام و هم از نظر چسبندگی شدم تا باعث ایجاد ساختمانها و سازه هایی قوی و محکم شود.

شروع فعالیت اجرایی

اینجانب بابک صالحی از سال ۱۳۸۵ با داشتن مدرک مهندسی عمران شروع به فعالیت های فنی از قبیل نقشه کشی ساختمان، متره و برآورد مصالح مورد نیاز در پروژه های مختلف کرده ام و همچنین بعنوان مهندس اجرایی در زمینه ساختمان سازی، راه سازی و محوطه سازی در شهرهای تهران، کرج، محمدشهر، هشتگرد، قزوین و ساوه مشغول به فعالیت بوده ام.

از سال ۱۳۹۵ با داشتن اکیپ تخصصی اجرایی هبلکس در تهران شروع به فعالیت در این زمینه کرده ام و در حال حاضر که در خدمت شما هستم با داشتن دانش کامل در زمینه متره و برآورد بلوک و چسب مورد نیاز پروژه و نحوه اجرای درست دیوارچینی با بلوکهای هبلکس آماده ی آگاهی رسانی و کمک به هموطنان عزیزم هستم.

تیم عالی ما

میلاد کاظمی

مدیریت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون

بهاره هادیان

طراحی وب

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون

حسین یزدانی

برنامه نویس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون

بابک صالحی

مدیریت شرکت جهان گستر بردیا

اینجانب بابک صالحی متولد ۷ فروردین ۱۳۵۹ تهران با ۱۴ سال تجربه مهندسی عمران و ۴ سال تجربه در زمینه تولید چسب هبلکس و همچنین اجرای هبلکس در خدمت شما هموطنان گرامی هستم.

تماس با مدیریت

درباره  شرکت ما

گروه هبلکس بردیا با این هدف پا به عرصه صنعت گذاشته است تا سهمی هرچند کوچک در آبادانی ایران عزیزمان داشته باشد.

باشد روزی که تک تک هموطنان عزیزم به اوج قله های شکوه، عزت و عظمت برسند تا در سایه موفقیت هایشان شاهد ایرانی آباد، آزاد، سرفراز و سربلند باشیم.

مدیر شرکت جهان گستر بردیا

بابک صالحی

شرکت جهان گستر بردیا با تولید بهترین چسب هبلکس و فروش بلوک و چسب هبلکس با کیفیت و عالی و ارائه خدمات پس از فروش در خدمت هموطنان عزیز خود می باشد.

مهارت های ما

تولید چسب هبلکس باکیفیت

100%

فروش بلوک و چسب هبلکس

95%

ارائه بهترین خدمات قبل و بعد از فروش

100%

بهترین قیمت بلوک هبلکس و بهترین چسب هبلکس را از ما بخواهید.

چسب هبلکس بیست، بهترین چسب هبلکس موجود در بازار، از آن شرکت ماست.

بهترین قیمت چسب و بلوک هبلکس؟

گروه هبلکس بردیا با حذف واسطه ها بهترین قیمت را برای مشتریان عزیزمان فراهم کرده است.

شما هم می توانید به گروه مشتریان ما بپیوندید و از خدمات گروه هبلکس بردیا بهره مند گردید.

Leave A Comment